Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent/ka zarządu-Sekretar-z/ka ze znajomością języka angielskiego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-27

Polsport S.A. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem sprzętu dla wielu dyscyplin sportowych. Nasze wyroby sprzedajemy do ponad 40 krajów świata, w których marka naszych produktów cieszy się wysokim uznaniem.

Zakres obowiązków:

- profesjonalna oraz kompleksowa organizacja pracy biura zarządu (sekretariatu)

- tworzenie i wdrażanie procedur i zarządzeń,

- zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji,

- organizacja i obsługa spotkań zarządu,

- monitorowanie ustalonych na spotkaniach terminów,

- prowadzenie zleconych projektów,

- redagowanie pism wewnętrznych i zewnętrznych,

- nadzór nad zakładową flotą samochodową,

- prowadzenie rejestrów umów z firmami i instytucjami zewnętrznymi,

- przygotowywanie danych w zakresie ochrony środowiska i przekazywanie do firmy zewnętrznej,

- ekspedycja poczty,

- sprawozdawczość, i. in.

- inne prace zlecone przez zarząd.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane administracyjno-ekonomiczne),

- doświadczenie na ww. stanowisku,

- zdolności interpersonalne,

- umiejętność redagowania dokumentów pisemnych (protokołów, pism oficjalnych, wniosków, itp.),

- znajomość organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw,

- dyspozycyjność, operatywność

- znajomość programu MS Office,

- wysoka kultura osobista,

- zamieszkanie na terenie Bielska-Białej lub najbliższych okolic,

Oferujemy:

  • praca stała jednozmianowa od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę na cały etat z opłacaniem składek ZUS
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenia wypłacane zawsze terminowo
  • świadczenia z ZFŚS
Zawód:
Asystent zarządu
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
13-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
27-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPIEKUN WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: umowa na okres próbny
ADM CHorzów Sp. z o.o.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Chorzów

10-11-2020
od 2600 zł

PRACE INTERWENCYJNE - ASYSTENTKA ZARZĄDU

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: umowa o pracę
Kontakt przez PUP
od 2600 zł
Chorzów

31-07-2020
od 2600 zł

ASYSTENTKA ZARZĄDU

KPI ( KOREA PLASTIC INDUSTRY) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Gliwice

28-10-2020
od 3000 zł

SAMODZIELNY REFERENT

Regionalne Centrum Informatyki Kraków
od 3500 zł
Kraków

25-11-2020
od 3500 zł

LIDER AUTOMATYZACJI PROCESÓW I ROBOTYKI

od 11053 zł
Kraków

25-11-2020
od 11053 zł