Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik Administracji - wagowa

HM Serwis Group Sp. z o.o.,
Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 15326

jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na europejskim rynku.
Powstaliśmy w ramach połączenia podmiotów HM Serwis i ANTIDOTUM.

Agencja HM Serwis skupiała się na rynku europejskim, zdobywając pozytywne doświadczenia od 2010 roku.
Natomiast Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM była ukierunkowana na polski rynek działając z sukcesami od 2003 roku.
Ściśle współpracując współtworząc rynek agencji zatrudnienia w ostatnich latach, postanowiono zjednoczyć siły pod jednym brandem powołując HM Serwis Group.

Dlaczego my?
Bezustannie się rozwijamy. Nasi pracownicy, regularnie przechodzą szkolenia aby stworzyć prawdziwie prężny zespół, który funkcjonuje wyłącznie dla Państwa potrzeb. Wszelkie podane nam dane przechowywane są i przetwarzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, zgodnie z wymaganiami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Posiadamy wymagane uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia
(certyfikat MPiPS) nr Licencji 15326.

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się recyclingiem odpadów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik administracji - Wagowa.

Miejsce pracy: Przecław

Nr ref.: wag/prz/2020

Zakres obowiązków:

  • obsługa wagi elektronicznej i systemu komputerowego współpracującego z wagą oraz systemu do ewidencji magazynowej,
  • dokonywanie kontroli odbiorczej dostaw towarów,
  • wystawianie i dokonywanie wydruków dokumentów wagowych i magazynowych,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • doświadczenie minimum 6 miesięcy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne 3850 zł brutto
  • pracę na dwie zmiany 7:00-15:00 oraz 9:00-17:00.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
HM Serwis Group Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest HM Serwis Group Sp. z o.o. 70-440 Szczecin Bogusława X 1/13, NIP: 8522620013. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
12-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
12-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)