Twoje wsparcie w rekrutacji

Junior Helpdesk Specialist – j. włoski (praca zdalna)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-26

Zakres obowiązków:

Obowiązki na stanowisku:

  • Przyjmowanie zgłoszeń technicznych od klientów firmy,Udzielanie instrukcji oraz porad, odpowiadanie na zapytania telefoniczne od klienta,
  • Oddelegowywanie usterek do drugiej linii wsparcia,
  • Współpraca z zespołem wsparcia na wyższym szczeblu technicznym,
  • Wewnętrzne wsparcie administracyjne

Wymagania:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość języka włoskiego na poziomie B2/C1,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Zaangażowanie i entuzjazm do pracy,
  • Zainteresowanie branżą IT.

Oferujemy:

Nasz Partner biznesowy oferuje:

  • Możliwość korzystania z języków obcych w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne,
  • Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce (z dostępem do Internetu)
  • Sprzęt niezbędny do pracy: laptop, telefon, itd.
  • Wynagrodzenie na poziomie 4 300 PLN brutto.
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
12-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
26-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Żak

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
Żak
Żak
Gdynia
Gdańsk

28-11-2020

OPIEKUN KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Reda
Gdańsk

29-09-2020
od 1440 zł

OPEKUN KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa na okres próbny
Bank Spółdzielczy w Pucku
od 3000 zł
Puck
Gdańsk

19-11-2020
od 3000 zł