Twoje wsparcie w rekrutacji

IT Project Manager (Kierownik Projektu IT)

O firmie:

FNX Group jest firmą projektową. Na rynku działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych aplikacji webowych dla różnych branż. Nasz zespół liczy ok. 15-20 osób. To wystarczająca skala, by pracować dla rozpoznawalnych i uznanych marek. Nasi klienci to Grupa Danone (Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój), HiPP, Teatr Wielki Opera Narodowa, Akademia Leona Koźmińskiego, Vienna Insurance Group (Compensa, Interrisk), Wittenstein, Wydawnictwo C.H. Beck, PKP SKM, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Siemens Gigaset, Wydawnictwo G+J (National Geographic, Focus, Kobieta, Gala) i wielu innych. Działamy przede wszystkim na rynku polskim, niemieckim, szwajcarskim, austriackim i holenderskim.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór i koordynacja pracy zespołów projektowych
  • Prowadzenie codziennych spotkań typu „stand-up”
  • Przygotowanie i prowadzenie projektu, w tym harmonogramowanie, organizacja merytoryczna i raportowanie statusów
  • Bezpośredni kontakt z partnerami biznesowymi
  • Udział, bądź prowadzenie demo z postępów prac przed klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie, zarządzanie projektami)
  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami (np.: Scrum)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi
  • Wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie, kierowanie zespołem, motywowanie
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne, gotowość do rozwiązywania problemów
  • Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem biurowym
  • Nienaganna kultura osobista, poczucie odpowiedzialności i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy w naszym nowym biurze w Gdańsku Wrzeszczu (Osiedle Garnizon)
  • Niespotykaną i wyjątkową atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • Stabilną pracę przy nietuzinkowych, dużych projektach dla znanych marek
  • Możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Najlepszą kawę bez ograniczeń :-)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
FNX Group s.c.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest FNX Group s.c. 80-280 Gdańsk ul. Szymanowskiego 4, NIP: 9571068711. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FNX Group s.c. 80-280 Gdańsk ul. Szymanowskiego 4, NIP: 9571068711 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
12-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
12-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)