Twoje wsparcie w rekrutacji

Grafik 3D / Projektant

www.homekoncept.com.pl

HomeKONCEPT
to pracownia architektoniczna w której dbamy o najdrobniejszy detal. Nieważne czy jest to detal architektoniczny, detal na wizualizacji naszych domów czy rodzaj kawy, który zamawiamy do biura. Dzięki takiemu podejściu do architektury, tworzenia wizualizacji i współpracy w zespole – HomeKONCEPT zyskał mocną pozycję na rynku gotowych projektów domów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Grafik 3D / Projektant.

Jeśli jesteś kreatywną i ambitną osobą oraz szukasz pracy, która pozwoli Ci być twórcą a nie tylko szeregowym pracownikiem – zapraszamy!

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wizualizacji domów i wnętrz na wysokim poziomie realizmu i estetyki,

Wymagania:

  • ·znajomości 3DS Max, Corona Render, Forest Pack, Adobe Photoshop ·
  • doświadczenia w tworzeniu wizualizacji architektury budynków i wnętrz popartego portfolio – warunek konieczny, ·
  • kreatywności, poczucia estetyki, ·
  • komunikatywności i terminowości, ·
  • chęci nauki i dokształcania się w wizualizacjach i projektowaniu.

Oferujemy:

  • stałą pracę w przyjaznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • poszerzanie swoich doświadczeń poprzez współpracę z osobami zajmującymi się architekturą, projektowaniem wnętrz i grafiką,
  • możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów,
  • pracę w unormowanych godzinach w przyjemnej atmosferze,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych przez Ciebie umiejętności.

Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy

Miejsce pracy: Kraków ul. Grzegórzecka – Wiślane Tarasy

Informacje dodatkowe:

  • Portfolio wraz z CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@homekoncept.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać: Grafik 3D/Projektant.
  • Proszę mieć na uwadze, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
HomeKONCEPT

Klauzula informacyjna:

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Zawód:
Grafik
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
12-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Kaza Design sp. z o.o.

Grafik

Zawód: grafik Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Łodygowice
24-11-2020 POLECANA
HR Consulting Agnieszka Kastelik

Grafik Komputerowy

Racibórz
23-11-2020
e-Raptor

Grafik / Fotograf