Twoje wsparcie w rekrutacji

Tester Automatyczny QA / Praca Zdalna

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-26

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologii programistycznych obecnych na rynku

Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko :

Tester Automatyzujący / QA

Miejsce pracy: Zdalnie

Zakres obowiązków:

  •  Projekt dla branży motoryzacyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu testów automatycznych min 2 lata
  • Testy UI: JavaScript + Protractor
  • Znajomość VisualCode
  • Znajomość Eclipse
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość Postman
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 500 do 850 PLN netto
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata)
  • Projekt długoterminowy

Zawód:
Tester
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
26-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
26-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)