Twoje wsparcie w rekrutacji

Business Development Representative

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-23

Rekrutacja w oparciu o społeczność profesjonalnych rekruterów

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o społeczność profesjonalnych rekruterów. Naszym celem jest dopasowanie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Żeby to osiągnąć, stworzyliśmy międzynarodową społeczność ekspertów HR, którzy zawsze są gotowi iść o krok dalej aby zapewniać najwyższą jakość rekrutacji.

Szukasz pracy w obszarze sprzedaży? Chcesz brać aktywny udział w rozwoju jednego z najszybciej rosnących startupów fin-tech w Europie?

Nasz klient to polsko-brytyjska firma, która dostarcza unikatowy model finansowania dla startupów, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Ma kapitał 30 mln funtów, a zainwestowali w nich m.in. White Star Capital czy Seedcamp.

Zakres obowiązków:

  • Będziesz rozwijać i zarządzać portfolio potencjalnych klientów, oferując rozwiązanie ich problemów z finansowaniem, które deklasuje inne altenatywy. Nasi klienci uwielbiają naszą ofertę i 90% z nich pozyskuje z nami więcej kapitału.
  • Lead generation. Inicjowanie i prowadzenie komunikacji z potencjalnymi klientami (założyciele i osoby decyzyjne) w różny sposób - e-mail, telefony, profesjonalne social media.
  • Zarządzanie sprzedażą. Skuteczne korzystanie z systemu CRM, do prognozowania sprzedaży.
  • Strategia. Stworzenie i opracowanie strategii sprzedażowej wspólnie z zespołem sprzedażowym. Wyznaczanie ścieżki rozwoju.
  • Wiedza. Zostań ekspertem w zakresie opcji inwestycyjnych dla firm. Porównuj je z łatwością z naszym rozwiązaniem.
  • Współpraca. Przyczyniaj się do rozwoju systemów, procesów biznesowych. Dziel się pomysłami, które pomogą skupić się na kluczowych potrzebach klientów.
  • Kultura. Dawaj przykład i twórz inspirujące środowisko w zespole, gdzie cenione są otwartość i dzielenie się pomysłami.

Wymagania:

  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego (na poziomie C1/C2)
  • Samodzielność, przedsiębiorczość
  • Zorientowanie na klienta

Mile widziane:

  • Znajomość systemów CRM (np. Salesforce, Pipedrive)
  • Wcześniejsze praktyki i staże międzynarodowe
  • Wyjazdy międzynarodowe (Erasmus)
  • Wcześniejsza aktywna działalność w organizacjach studenckich

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do firmy na początku powstania i awansu na wyższe stanowiska
  • Profesjonalne szkolenie od osób z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Pracę w 100% zdalną
  • Narzędzia pracy (m.in. laptop) i dofinansowanie wyposażenia biura domowego
  • Jeśli się sprawdzisz - udziały/akcje firmy
Zawód:
Business Development Manager
Miejsce pracy:
Olsztyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
09-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
23-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)