Twoje wsparcie w rekrutacji

Diagnosta samochodowy-Świdnik

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.

Zapewniamy:

-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę,

-praca w autoryzowanym serwisie -> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

-możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków -> system szkoleń,

-atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań technicznych pojazdów
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji dotyczącej rejestracji pojazdów
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy, utrzymywanie sprawności przyrządów i urządzeń
  • Fakturowanie i rozliczanie środków pobranych za badania techniczne
  • Wykonywanie obsługi technicznej i naprawy pojazdów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o specjalności samochodowej
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wiedza z zakresu Prawa o Ruchu Drogowym i Warunków Technicznych Pojazdów
  • Uprawnienia Diagnosty Samochodowego w pełnym zakresie
  • Praca zmianowa

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie i NNW
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Wanicki Sp.z o.o

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest WW Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/WWWanicki.htm

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WW Wanicki Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WW Wanicki Sp z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Zawód:
Diagnosta
Miejsce pracy:
Świdnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
09-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
09-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)