Twoje wsparcie w rekrutacji

Technolog Działu badań i Rozwoju - branża tworzyw sztucznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-23

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta, firmy z branży tworzyw sztucznych poszukujemy:
Technologa Działu Badań i rozwoju
Miejsce pracy: Zaczernie (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i organizowanie całokształtu prac związanych z wdrożeniem procesów technologicznych i produkcyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowych produktów
  • Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Prace nad rozwojem nowych odmian produktów w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • Rozwój rynku poprzez poszukiwanie nowych zastosowań dla istniejących produktów
  • Optymalizacja i poszerzanie bazy surowcowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży tworzyw sztucznych / compoundingu / wtryskowni na stanowisku Technologa, Inżyniera procesu lub pokrewnego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych wyrobów oraz doświadczenie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji
  • Prawo jazdy kat. B oraz J. angielski lub j. niemiecki na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy - od 4000 zł netto wzwyż
  • Pracę w 4 osobowym zespole (3 Technologów + Kierownik) - firma chce poszerzyć dział do 5 osób
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę
  • Kartę Multisport
  • Karnety do kina
  • Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Dofinansowania do studiów
  • Paczki dla dziecka
  • Szkolenia zewnętrzne – firma bierze aktywny udział w szkoleniach, targach, konferencjach i pracach stowarzyszeń branżowych
  • Szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki pracownicze
  • Jubileuszowe prezenty
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
09-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
23-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Technolog - obróbka skrawaniem

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
4000-5000 zł
UoP brutto/mies.
Dębica
Rzeszów

27-11-2020

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH

Kontakt przez PUP
od 2600 zł
Zaczernie
Rzeszów

04-11-2020
od 2600 zł

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

FLAGA ADAM działający pod firmą USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE
od 2600 zł
Strzyżów
Rzeszów

26-11-2020
od 2600 zł

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Zakład Remontowo-Budowlany "MELBUD II" s.c. Nachmann Jerzy, Nachmann Daniel
od 2600 zł
Jasło
Rzeszów

08-10-2020
od 2600 zł