Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant Akustyk – Elektroakustyk - możliwość pracy zdalnej

Manufaktura Technologiczna Sp. z o.o

Renomowana firma projektowa z branży akustycznej, elektroakustycznej, technologii teatralnych i scenicznych posiadając swoje biura w Piasecznie k. Warszawy, Wrocławiu i Krakowie poszukuje osób do pracy na stanowisko :

Projektant Akustyk – Elektroakustyk

Dla osób spoza rejonu Warszawy i Piaseczna oraz Wrocławia i Krakowa możliwość pracy zdalnej w oparciu o biuro co-workingowe  lub z domu.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej z zakresu akustyki - elektroakustyki na potrzeby m.in. : obiektów kultury (teatry, opery, filharmonie, sale widowiskowe, domy i centra kultury), obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej,
  • Wykonywanie pomiarów i analiz za zakresu akustyki,
  • Przygotowywanie analiz technicznych.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu akustyki - elektroakustyki,
  • Wykształcenie kierunkowe – akustyka lub pokrewne,
  • Sprawne posługiwanie się oprogramowaniem AutoCAD,
  • Zdolność szybkiego uczenia się i analizy informacji,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B – czynne.
  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę zarówno dla osób rozpoczynających karierę zawodową jaki i dla osób doświadczonych branży, a także dla osób zawodowo związanych z teatrem i estradą, a nie będących projektantami,
  • pracę w firmie o uznanej renomie,
  • udział w szkoleniach branżowych,
  • udział w branżowych targach międzynarodowych,
  • możliwość pracy przy prestiżowych, zaawansowanych technologicznie projektach w kraju i za granicą,
  • dla osób spoza rejonu Warszawy i Piaseczna oraz Wrocławia i Krakowa możliwość pracy zdalnej w oparciu o biuro co-workingowe  lub z domu.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Manufaktura Technologiczna Sp. z o.o.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Manufaktura Technologiczna Sp. z o.o. 05-500 Piaseczno Puławska 38, NIP: 9512124916 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Akustyk
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
20-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
20-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)