Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Logistyki (k/m)

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Obecnie do naszej fabryki w Gdańsku - Osowej poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI (K/M)

Zakres obowiązków:

  • planowanie i koordynowanie działań transportowo-magazynowych w zakładzie produkcyjnym;
  • kompleksowe opracowanie i przygotowanie dokumentacji transportowej;
  • planowanie i organizacja wysyłek oraz załadunków samochodów;
  • współpraca i koordynacja działań z odpowiednimi BOK;
  • optymalizacja załadunków pod względem kosztowym;
  • współpraca z agencjami celnymi;
  • prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie danych zgodnie z podległością służbową;

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia średniego – mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy w Dziale Logistyki;
  • doświadczenia we współpracy z agencjami celnymi;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2);
  • znajomości Incoterms oraz procedur celnych;
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy;
  • umiejętności pracy nad kilkoma zagadnieniami jednocześnie;
  • doświadczenie i znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • atrakcyjne zarobki;
  • dodatkową premię opartą na realizacji celów;
  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem,
  • onboarding, czyli szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników;
  • rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych;
  • atrakcyjny bonus w Programie Poleceń Pracowniczych – 1000 zł brutto;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • imprezy integracyjne;
  • kawę, herbatę w miłym towarzystwie;
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Amiblu Poland Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Ambilu Poland Sp. z o.o. , ul. Koksownicza 11, , 41-300 Dąbrowa Górnicza, NIP: 9542355997
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Amiblu Poland Sp. z o.o. , ul. Koksownicza 11, , 41-300 Dąbrowa Górnicza, NIP: 9542355997
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
03-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
03-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

REFERENT DO SPRAW TRANSPORTU I LOGISTYKI

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa o pracę
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska MALUTA
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Nowy Dwór Gdański
23-11-2020
od 2600 zł

ROBOTNIK TRANSPORTOWY (ŁADOWACZ) /KIEROWCA WÓZKA/KIEROWCA CIĄGNIKA

ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" SPÓŁKA AKCYJNA
od 2800 zł
Łubiana
21-10-2020
od 2800 zł

LOGISTYK

INSTAL-KLIMA spółka cywilna
od 3400 zł
Rekowo Górne
15-10-2020
od 3400 zł