Animatorka

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-13

Ogłoszenie na stanowisko Animatorka - Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarsko - rowerowym w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort. Chcesz być na bieżąco? Odwiedź nas na FB

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarsko - rowerowego w Polsce!  Poczuj klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

Stanowisko:Animatorka

Zakres obowiązków

  • pasji i zaangażowania
  • prowadzenia urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci
  • rzetelności w wypełnianiu powierzonych zadań i obowiązków

Wymagania

  • kreatywności, głowy pełnej pomysłów jak zapewnić dzieciom niepowtarzalne wspomnienia
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności organizacyjnych
  • zdyscyplinowania
  • łatwości nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • zamiłowania do sportu i dobrej kondycji fizycznej
  • pozytywnego podejścia do dzieci

Oferujemy

  • sezonowy SKIPASS we wszystkich ośrodkach zimowych TMR (m.in. Szczyrk, Jasná, Tatrzańska Łomnica)
  • wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach, serwisie, wypożyczalni)
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce
  • zniżki do Tatralandii
  • dodatkowe systemy premiowe w poszczególnych działach
Zawód:
Animator
Miejsce pracy:
Szczyrk
Forma zatrudnienia:
praca sezonowa
Oferta dodana w dniu:
30-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
13-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ANIMATOR

Zawód: animator Rodzaj: umowa o pracę
Kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Tychy
Szczyrk

21-10-2019
od 2600 zł