Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor wojewódzki ds. kontroli i nadzoru

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-23

Zakres obowiązków:

  • Kontroluje działalność organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w zakresie przestrzegania przepisów z dziedziny geodezji i kartografii.
  • Rozpatruje skargi i wnioski na organy administracji geodezyjnej i kartograficznej oraz pisma o charakterze skargowym na wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych.
  • Prowadzi postępowania administracyjne w I i II instancji w sprawach z zakresu państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
  • Kontroluje wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych w celu zbadania: legalności, rzetelności wykonywanych prac oraz przestrzegania i stosowania przepisów z zakresu geodezji i kartografii.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe geodezyjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze geodezji i kartografii
  • posiadanie uprawnień zawodowych z dziedziny geodezji i kartografii z zakresu 1 lub 2
  • znajomość przepisów: prawa geodezyjnego i kartograficznego, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustaw: o kontroli w administracji rządowej, Prawo przedsiębiorców (w zakresie przeprowadzania kontroli)
  • znajomość pakietu Office – Word, Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
29-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
23-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSPEKTOR OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa na okres próbny
Komenda Portu Wojennego
od 3360 zł
UoP brutto/mies.
Świnoujście
Szczecin

20-11-2020
od 3360 zł

Inspektor

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
Gryfice
Szczecin

03-11-2020

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Świdwinie
Świdwin
Szczecin

02-11-2020

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie
Szczecin

09-11-2020

Inspektor ds. administracyjno-technicznych

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski
Szczecin

20-11-2020

INSPEKTOR DS. REMONTOWO- BUDOWLANYCH/ Z-CA KIEROWNIKA DZ. TECHNICZNEGO

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa o pracę
Spółdzielnia Mieszkaniowa "METALOWIEC"
od 5000 zł
Szczecin

10-11-2020
od 5000 zł