Twoje wsparcie w rekrutacji

Sales Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-25

Bakotech Sp. z o.o. jest dystrybutorem rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa IT i monitorowania sieci, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług dystrybucji w Centralnej i Wschodniej Europie, w szczególności w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Bakotech Spółka z o.o. w Krakowie POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie produktem i kontakty z producentami
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami
  • przygotowywanie ofert i sprzedaż oferowanych rozwiązań
  • prezentowanie oferowanych rozwiązań do partnerów handlowych
  • doradztwo biznesowe i wsparcie sprzedaży
  • realizowanie założonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze B2B – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze sprzedaży
  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • ukierunkowanie na cel

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjny system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód, oprogramowania)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, multisport, lekcje języka angielskiego)
Zawód:
Business Development Manager
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)