Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik ds. Reklamacji - Żywiec

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-09

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik ds. Reklamacji - Żywiec - ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

ZoltOs.pl jest agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy w Gliwicach w województwie śląskim, zarządzaną przez Aleksandrę Żółtowską-Ostroszczyk.

Agencja działa na rynku krajowym od 2014r. i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników różnego szczebla na stanowiska administracyjno-biurowe.

Rekruterzy agencji rozmowy z kandydatami zwyczajowo przeprowadzają w sposób uzgodniony z Klientem - bezpośrednio lub w miejscach wskazanych przez Pracodawcę.  Ostatecznie to Klient podejmuje decyzję z kim chcę docelowo podjąć współpracę, czy to w formie bezpośredniego zatrudnienia, czy też pracy tymczasowej.

Z usług Agencji korzystają mniejsze i większe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak też lokalnym. Zasięg działania Agencji to obszar Polski południowej m.in. województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz dolnośląskie i opolskie.

Certyfikat Agencji w KRAZ nr 10301.

W związku z uruchomieniem nowego projektu, dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy osoby do współpracy w zakresie rozpatrywania i weryfikowania reklamacji oraz na stanowisko:

Pracownik ds. Reklamacji

rodzaj umowy: tymczasowa umowa zlecenie od zaraz do 31.12.2020r. z możliwością przedłużenia.

wynagrodzenie: 17,00 zł burtto/h

miejsce pracy: Żywiec

Stanowisko:Pracownik ds. Reklamacji - Żywiec

Zakres obowiązków

- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

- obsługa reklamacji, w tym ich rozpatrywanie,

- obsługa zgłoszeń dotyczących umów o dystrybucję energii elektrycznej lub gazowej,

- obsługa korespondencji z klientami,

- wprowadzanie danych do EXCELa,

- wystawianie dokumentów i itp.,

- skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji,

- pozostałe czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie,

- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,

- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,

- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi,

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,

- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy

- pracę w dużej korporacyjnej firmie,

- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,

- wynagrodzenie 17,00 zł brutto za godzinę pracy,

- praca biurowa nie związana z telemarketingiem!

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Oferta dodana w dniu:
26-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
09-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Pestanpol

praca w księgowości

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Pestanpol
Pestanpol
Bielsko-Biała
Żywiec

17-11-2020
Adecco Poland Sp. z o.o.

Referent ds. sprzedaży z językiem niemieckim - praca stacjonarna

Żywiec

14-11-2020
mdm NT Sp. z o.o.

Referent ds. administracji

Żywiec

10-11-2020
DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

Rekrutacja zdalna
5000-5500 zł
UoP brutto/mies.
Jaworzno
Żywiec

23-11-2020
Gyncentrum Sp. z o. o.

Zastępca Koordynatora Laboratorium

POLECANA
Sosnowiec
Żywiec

23-11-2020 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń - Gliwice

Gliwice
Żywiec

19-11-2020