Aplikuj.pl

Tester oprogramowania

  • Chróścice, opolskie pow. opolski

Tester

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Portal Aplikuj.pl (jobboard) rośnie 40% - 50% rocznie, jest efektywny i popularny (ponad 1 mln UU). Stanowimy konkurencję dla największych serwisów pracy wyróżniając się wybranymi produktami dla rekruterów oraz bardzo wysoką jakością obsługi.

Duży zasięg, niska cena przekonują coraz więcej pracodawców do naszej oferty. Na naszej stronie publikujemy ciekawe i unikalne porady dla pracowników i pracodawców. Porady są przygotowywane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków.

Poszukujemy aktualnie Testera do projektów IT. Twoją misją będzie zapewnienie jakości wszystkich produktów i funkcji poprzez użyteczność i testy beta, a także wykorzystanie swojej kreatywności do ulepszania procesów i proponowania dodatkowych rozwiązań.

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i technicznych (np. integracyjnych), również na platformach mobilnych
  • Opracowywanie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych
  • Dokumentowanie i raportowanie wyników testów
  • Zgłaszanie i obsługa defektów

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • umiejętność pisania testów integracyjnych i funkcjonalnych
  • znajomość metodyk i technik testowania
  • dobra znajomość język SQL
  • posiadanie wiedzy z zakresu testowania usług SOAP/REST (SoapUI, Postman)

Mile widziane

  • umiejętność korzystania z narzędzi typu capture&replay do automatyzacji testów
  • angielski min poziom C1

Oferujemy

  • Różnorodne projekty IT realizowane w najnowszych technologiach
  • Pracę w zwinnej kulturze organizacyjnej - Agile
  • Stabilność zatrudnienia i długoterminową współpracę
  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia
  • Swobodny dress code
  • Program rekomendacji
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski 43-300 Bielsko-Biała ul. Legionów 26/28, NIP: 5471567654. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aplikuj.pl Paweł Strykowski 43-300 Bielsko-Biała ul. Legionów 26/28, NIP: 5471567654 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 8 miesięcy temu)