Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. obsługi klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-09

Firma Eurolan Sp. z o.o. to dostawca Internetu w technologii światłowodowej oraz TV Jambox z Bielska-Białej o stabilnej pozycji na rynku od 2002 roku

Zakres obowiązków:

  • telefoniczne, bezpośrednie lub mailowe utrzymywanie kontaktów z klientami (w obecnej sytuacji epidemiologicznej , firma prowadzi kontakt zdalny z biura)

  • identyfikacja potrzeb klientów i doradztwo w doborze produktów lub usług z oferty

  • zawieranie Umów z klientami na telewizję, internet, telefon oraz wystawianie faktur

  • monitorowanie przeterminowanych należności oraz ich windykacja

  • drobne prace porządkowe, utrzymanie ładu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku w godz. od 8.00-16.00

  • przeszkolenie na stanowisku pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
26-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
09-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja zdalna
5000-5500 zł
UoP brutto/mies.
Jaworzno

23-11-2020
Gyncentrum Sp. z o. o.

Zastępca Koordynatora Laboratorium

POLECANA
Sosnowiec

23-11-2020 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń - Gliwice

Gliwice

19-11-2020