Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent w zespole audytu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-22

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 26 lat.

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

Zakres obowiązków:

  • Rozwjane wiedzy i umiejętności merytorycznych w gronie doświadczonych ekspertów
  • Wykorzystanie zdobytego dotychczas wykształcenia w praktyce
  • Bycie częścią zespołów realizujących projekty z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych usług audytorskich
  • Zmierzenie swoich sił w sporządzaniu dokumentacji z czynności rewizji finansowej
  • Poznanie specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw z różnych branż i kultur organizacyjnych

Wymagania:

  • Absolwent albo student (4 lub 5 roku) studiów ekonomicznych lub rachunkowości
  • Cheć rozwoju w kierunku sprawozdawczości, rachunkowości i finansów
  • Zdolność analitycznego myślenia i potrafisz wyciągać logiczne wnioski,
  • Komunkatywność i łatwość w nawiązywanu kontaktów, po prostu lubisz pracować zespołowo
  • W dobrym stopniu posługujesz się narzędziami z pakietu MS Office
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim będzie Twoim dodatkowym atutem. Obsługujemy wielu Klientów z kapitałem zagranicznym i wraz z kolegami i koleżankami z  innych firm należących do sieci PKF uczestniczymy w wielu międzynarodowych projektach
  • Mile widziane są także Twoje wcześniejsze doświadczenia w pracy w audycie lub księgowości

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport)
  • Program poleceń pracowniczych
Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
22-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)