Twoje wsparcie w rekrutacji

Starszy referent ds. wierzycielskich

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-29

Zakres obowiązków:

  • Podejmuje działania zmierzające do likwidacji zaległości podatkowych w celu doprowadzenia do zaspokojenia wierzytelności
  • Prowadzi sprawy z zakresu udzielania ulg w spłacie zobowiązań podatkowych w celu efektywnego egzekwowania zaległości
  • Wykonuje czynności poprzedzające wszczęcie postępowania egzekucyjnego w celu doprowadzenia do zaspokojenia wierzytelności
  • Inicjuje i bierze udział w postępowaniach wieczystoksięgowych oraz przed sądami w celu realizacji zadań wierzyciela
  • Wydaje zaświadczenia dot. pomocy publicznej oraz ewidencjonuje udzieloną pomoc w systemach informatycznych celem zapewnienia bieżącej informacji o udzielonej pomocy

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego powyżej 0,5 roku w pracy biurowej
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego, administracyjnego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Urzędnik
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
22-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Starszy referent ds. obsługi kancelaryjno - biurowej

Zawód: urzędnik Rodzaj: praca stała
Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy
Trzebnica
Wrocław

18-11-2020

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Opolu
Brzeg
Wrocław

17-11-2020

Starszy referent ds. kontroli celno-skarbowej i postępowania podatkowego

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Wałbrzych
Wrocław

23-11-2020

Referent ds. obsługi bieżącej

Złotoryja
Wrocław

23-11-2020

Starszy referent

Komenda Miejska Policji w Opolu
Opole
Wrocław

26-11-2020

Referent ds. administracyjnych

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu
Opole
Wrocław

19-11-2020

STAŻ - REFERENT

Zawód: urzędnik Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Opole
Wrocław