Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.03.2024

Asystent/ka Działu Sprzedaży

ZielonyVolt
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

zielonyVOLT.pl, wiodący instalator rozwiązań fotowoltaicznych w sektorach klientów indywidualnych i biznesowych poszukuje zorganizowanej i samodzielnej osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA DZIAŁU SPRZEDAŻY (OZE)
Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

OPIS STANOWISKA
• Administracja obiegu dokumentów
• Archiwizacja
• Administracja kalendarzami spotkań
• Wprowadzanie danych do umów i wniosków dotacyjnych
• Procesowanie wniosków kredytowych Klientów
• Przygotowywanie, wysyłanie i odbieranie korespondencji, współpraca z kurierami
• Zakupy online materiałów i środków biurowych oraz marketingowych
• Współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Wsparcia Sprzedaży
• Wykonywanie i odbieranie rozmów telefonicznych
• Wprowadzanie danych do systemu CRM

WYMAGANIA
• Wykształcenie co najmniej średnie
• Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża fotowoltaiczna lub pokrewne (sprzedaż energii, gazu, pompy ciepła, kotły)
• Wysoka kultura osobista
• Wzorowa organizacja
• Samodzielność i komunikatywność
• Pełna dyspozycyjność w godzinach pracy Działu Sprzedaży
• Obsługa arkusza kalkulacyjnego i MS Word
• Znajomość języka angielskiego i podstawowa wiedza branżowa będą dodatkowymi atutami

OFERUJEMY
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie, możliwość umowy zlecenia dla studentów
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
• Pakiet medyczny
• Miłą atmosferę pracy w dynamicznym środowisku i w pasjonującej, szybko rozwijającej się branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.