Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator Wózka Widłowego w nowym zakładzie w Stanowicach

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-30

Ogłoszenie na stanowisko Operator Wózka Widłowego w nowym zakładzie w Stanowicach - Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286 Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Klient, dla którego aktualnie prowadzimy rekrutację to firma z branży energetycznej zajmująca się produkcją pelletu drzewnego. Głównym celem naszego klienta jest wytwarzanie energii w sposób, który minimalizuje emisję dwutlenku węgla.

Aktualnie firma otwiera elektrociepłownię w kolejnej lokalizacji: Stanowice (ok. Gorzowa Wielkopolskiego) i poszukuje do swojego zespołu Operatora Wózka Widłowego.

Stanowisko:Operator Wózka Widłowego w nowym zakładzie w Stanowicach

Zakres obowiązków

  • uprawnień zezwalających na obsługę wózka widłowego (UDT)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzin)
  • wcześniejszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Wymagania

  • Twoim zadaniem będzie wykonywanie zleconych prac na terenie elektrociepłowni przy użyciu wózka widłowego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjną stawkę wynagrodzenia oraz podwyżki po okresie próbnym
  • benefity pozapłacowe, takie jak prywatna opieka medyczna
  • premie miesięczne w wysokości 15% wynagrodzenia - już od pierwszego miesiąca
  • możliwość pracy w systemie 2na2 (2 dni pracy, 2 dni wolnego) gwarantującym minimum 3 dni wolnego w tygodniu

Zawód:
Energetyk
Miejsce pracy:
Gorzów Wielkopolski
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)