Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor weterynaryjny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-15

Zakres obowiązków:

  • kontrole w gospodarstwach utrzymujących zwierzęta pod kątem wymogów wzajemnej zgodności, przemieszczania zwierząt i IRZ,
  • prowadzenie spraw z zakresu wymogów wzajemnej zgodności, przemieszczania zwierząt i IRZ,
  • prowadzenie kontroli i prowadzenie spraw z zakresu dobrostanu zwierząt w miejscu ich przebywania,
  • nadzór nad przestrzeganiem praw zwierząt

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub zootechniczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub w zakresie wykonywania zawodu lekarza weterynarii lub zootechnika lub na stanowisku pokrewnym
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii ( dotyczy lek.wet.)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Międzyrzecz
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
16-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
15-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inspektor ds. administracyjno-technicznych

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski
Międzyrzecz

20-11-2020

INSPEKTOR DS. REMONTOWO- BUDOWLANYCH/ Z-CA KIEROWNIKA DZ. TECHNICZNEGO

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa o pracę
Spółdzielnia Mieszkaniowa "METALOWIEC"
od 5000 zł
UoP brutto/mies.
Międzyrzecz

10-11-2020
od 5000 zł

Inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Słubicach z/s w Ośnie Lubuskim
Ośno Lubuskie
Międzyrzecz

24-11-2020

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie
Międzyrzecz

09-11-2020

Inspektor nadzoru budowlanego ds. inspektor

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Miasto Zielona Góra
Zielona Góra
Międzyrzecz

25-11-2020

SPECJALISTA OCHRONY/INŻYNIERII ŚRODOWISKA

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa na okres próbny
Środowisko Plus Kąkol i Pietrzak sp. j.
od 2600 zł
Międzyrzecz

05-10-2020
od 2600 zł

Inspektor ds. obsługi administracyjno-biurowej

Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Poznań
Międzyrzecz

23-11-2020

Inspektor ds. obsługi sekretariatu Wydziału

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Poznań
Międzyrzecz

19-11-2020

INSPEKTOR DS TECHNICZNYCH I BUDOWLANYCH (ŻAGAŃ)

ŻAGAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2800 zł
Żagań
Międzyrzecz

04-11-2020
od 2800 zł

Starszy inspektor weterynaryjny ds. ochrony zdrowia zwierząt, zwalczania chorób zakaźnych zwierząt,

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Żaganiu
Żagań
Międzyrzecz

16-10-2020