Twoje wsparcie w rekrutacji

(Młodszy) Asystent Klienta z francuskim BEZ DOŚWIADCZENIA

Zakres obowiązków:

  • Analiza oraz przygotowywanie prezentacji
  • Praca z contentem Social Media - analiza, drobne tłumaczenia
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z klientem w języku włoskim

Wymagania:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji
  • PROCES REKRUTACYJNY ORAZ PRACĘ W FORMIE ON LINE
  • Bogaty pakiet benefitów m. in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Miła i przyjazna atmosfera
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
CEE Experts by L.M. International Group
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
H&S Biuro Rachunkowe s.c.
Sokołów Podlaski
Warszawa

12-10-2020