Twoje wsparcie w rekrutacji

Analityk danych finansowych w Departamencie Business Intelligence

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 26 lat.

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 27 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu. Dołącz do nas i wspomóż realizację projektów!

Zakres obowiązków:

W naszym zespole będziesz:

  • analizować duże zbiory danych finansowych,
  • przygotowywać dane źródłowe do tworzenia analiz i raportów,
  • tworzyć raporty w ramach dostępnych technologii i rozwiązań,
  • przygotowywać analizy statystyczne i/lub symulacje w ramach wykorzystywanych narzędzi,
  • brać udział w wielu rozwojowych i innowacyjnych projektach,
  • projektować i wdrażać zestaw narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań BI w zakresie audytu finansowego,
  • wykonywać testy analityczne na zbiorach danych finansowych klientów m.in. z sektorów finansowych, transportowych, energetycznych,
  • wdrożony w specyfikę działalności firmy audytorskiej, oraz skorzystasz z wiedzy eksperckiej z dziedzin rachunkowości, audytu, podatków, consultingu,
  • korzystać z narzędzi analitycznych i oprogramowania dostosowanego do pracy na dużych zbiorach danych.

Wymagania:

Dołącz do nas jeśli:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • jesteś absolwentem albo studentem (4 lub 5 roku) studiów ekonomicznych, rachunkowości lub studiów technicznych: informatyka, matematyka, kierunki ścisłe techniczne,
  • chcesz rozwijać się w kierunku analizy danych,
  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia i potrafisz wyciągać logiczne wnioski,
  • jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty, po prostu lubisz pracować zespołowo,
  • w bardzo dobrym stopniu znasz pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną.

Mile widziana:

  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność posługiwania się VBA,
  • znajomość języka SQL,
  • znajomość środowiska Idea CaseWare,
  • znajomość architektury systemowej baz danych,
  • znajomość rozwiązań Business Intelligence (PowerBI)
  • znajomość języków programowania (Java, Python, C#),
  • umiejętność optymalizacji procesów,

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenie merytoryczne,
  • szkolenie językowe,
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
  • spotkania integracyjne, konkursy, eventy,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport),
  • Program poleceń pracowniczych.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Grupa PKF

Klauzula informacyjna:

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Grupa Consult 02-695 Warszawa Orzycka 6 lok. 1B, NIP: 521-05-27-710 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
15-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MŁODSZY ANALITYK

Zawód: analityk Rodzaj: umowa na okres próbny
"BIOFAKTOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3350 zł
UoP brutto/mies.
Skierniewice
Warszawa

12-05-2020
od 3350 zł

ANALITYK KREDYTOWY

Zawód: analityk Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP