Twoje wsparcie w rekrutacji

Serwisant Techniczny ( Kaszów k. Krakowa)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży vendingowej.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie nowych maszyn do montażu
  • Serwis urządzeń vendingowych

Wymagania:

  • Pracowitość i skrupulatność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz adaptacji do pojawiających się zadań
  • Umiejętności organizacji pracy własnej, oraz pracy w zespole
  • Znajomość podstawowej obsługi komputera oraz podstaw elektryki i elektroniki
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w wiodącej i najszybciej rozwijającej się firmie vendingowej w Polsce
  • Prywatną opiekę medyczną

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Automat Spec

Klauzula informacyjna:

1.   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Automat-Spec Sp. z o.o. Sp. k., Kaszów 382, 32-060 Liszki, + 48122806541

2.      Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Serwisant techniczny .

3.      Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.

4.      Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

5.      Szersze informacje na temat przetwarzania danych przez naszą Firmę uzyskają Państwo na stronie internetowej Administratora pod adresem https://automatspec.pl/klauzule-rodo/

6.      Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Serwiant techniczny

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
14-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Trade Sp. z o.o.

PRACOWNIK SERWISU INSTALACJI PNEUMATYCZNYCH

Zawód: serwisant Rodzaj: praca stała
Czechowice-Dziedzice
Kraków

19-10-2020
ITURRI Poland
Bielsko-Biała
Kraków

13-10-2020
HYDROPURE POLSKA SP Z O O

Serwisant