Twoje wsparcie w rekrutacji

LIDER LINII PRODUKCYJNEJ

Ogłoszenie na stanowisko LIDER LINII PRODUKCYJNEJ - ELTEK Poland Sp.  z o.o.

Firma Eltek Poland Sp. z o.o. została założona w lipcu 2004 roku jako jedyny polski oddział włoskiej grupy Eltek.  Początkowo produkowała głównie dla przemysłu AGD, obecnie dynamicznie się rozwija produkując również części dla sektora samochodowego. Od 2019 roku firma posiada dwa zakłady w Bielsku Białej, przy ul. Komorowickiej oraz przy ul. Świt. Więcej informacji o firmie znajduje się w Wizytówce.

Praca w systemie III-zmianowym.

Stanowisko:LIDER LINII PRODUKCYJNEJ

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie i kierowanie grupą pracowników produkcyjnych
  • dbanie o efektywną pracę zespołu
  • organizacja pracy własnej i planowanie pracy podległych pracowników
  • wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • kontrola procesu produkcyjnego
  • szkolenia pracowników
  • planowanie produkcji
  • współpraca z innymi działami

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • zdecydowanie, zdolności interpersonalne, odpowiedzialność, inicjatywa

Oferujemy

  • stałą pracę na umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • karty Multisport
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji
  • kursy i szkolenia
  • pakiety medyczne
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ELTEK Poland Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ELTEK Poland Sp. z o.o., ul. Komorowicka 47, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372423776
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Informujemy, iż dane zbierane są wyłącznie na potrzeby bieżącej rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania a także zażądania usunięcia danych lub zaprzestania ich przetwarzania. Wszelkie dane, które nie są konieczne do zrealizowania procesu rekrutacji, kandydat ujawnia dobrowolnie.

Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
29-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NVH POLAND Sp. z o.o.

Brygadzista w Dziale Produkcji

Zawód: team lider Rodzaj: umowa o pracę
19-10-2020