Twoje wsparcie w rekrutacji

Tester Oprogramowania

Firma EPLAN Software & Service jest częścią Fridhelm Loh Group związanej z firmą RITTAL. Jesteśmy dumni z tego, że wyznaczamy standardy i wprowadzamy szeroką gamę najnowocześniejszych rozwiązań w świecie ECAD. Szukamy wykwalifikowanych inżynierów, którzy pasjonują się tworzeniem oprogramowania w oparciu o metodologie Agile, samodzielnych i posiadających wiedzę z zakresu tworzenia oprogramowania klasy enterprise. Takim osobom oferujemy pracę w zintegrowanym zespole wykwalifikowanych specjalistów.

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań i opracowywanie scenariuszy testowych.
  • Rozwijanie i utrzymanie testów automatycznych
  • Testy manualne aplikacji
  • Weryfikacja merytoryczna poprawności zrealizowanych zmian w aplikacjach
  • Projektowanie i implementacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Realizacja i dokumentacja testów
  • Analiza i raportowanie błędów

Wymagania:

  • Doświadczenia w testach automatycznych w różnych technologiach
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Dociekliwość oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość procesów i metodologii wytwarzania i testowania oprogramowania
  • Znajomość zasad i umiejętność prawidłowego wyznaczenia przypadków testowych
  • Łatwość w opanowaniu zasad funkcjonowania systemów informatycznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Pracę w miedzynarodowym środowisku programistycznym, w młodym dynamicznym zespole
  • Wytwarzanie własnych produktów, na który mamy realny wpływ - nie jesteśmy software house'm
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Praca w luźnej atmosferze
  • Szkolenia i wyjazdy zagraniczne
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpiecznie grupowe
  • Dofinasowanie wydatkow na sport i kulturę
  • Indywidualny budżet na szkolenia
  • Pakiet szkoleń online ( PluralSight/ Udemy)
  • Świeże owoce i pyszną kawę
  • Wydarzenia wewnętrzne „Tech-lunche”
  • Spotkania zespołowe poza biurem dofinansowane przez firmę
  • W aktualnym (COVID-19) czasie 75% czasu pracy z domu
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
EPLAN Software & Service

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Rittal sp. z o.o., ul. Krakowiaków 48, 02-255 Warszawa, NIP: 525-21-28-185
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zawód:
Tester
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
14-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
28-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BDY Sp. z o.o. Sp. k.

QA Engineer

Zawód: tester Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
Cieszyn

26-10-2020 POLECANA