Twoje wsparcie w rekrutacji

MENAGER

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-03

Zakres obowiązków:

kontrola zadań , wyszukiwanie nowych zleceń , poszukiwanie możliwości rozwoju firmy w nowych obszarach działalności., prowadzenie biura spółki.
Dzialność w zakresie odpadów i rekultywacji .
Miejsce pracy: ul. LG 1a, 55-040 Kobierzyce
Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony w godzinach od 8-16
Kontakt z pracodawcą: 602179968
Oferta w sali: G

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe
staż pracy mile widziany
znajomosć koreańskiego na poziomie b1 w mowie i pismie
znajomosć angielskiego na poziomie B1 w mowie i pismie
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
do 5 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
LG 1a, 55-040 Kobierzyce, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
BTS TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podwale 37/38, 50-040 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon
Zawód:
Key Account Manager
Kobierzyce
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
13-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
03-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)