Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor weterynaryjny

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie skutecznego nadzoru weterynaryjnego nad zakladami posiadajacymi uprawnienia na rynek USA poprzez weryfikację i egzekucję przepisów Federalnych Inspekcji Mięsa Departamentu Rolnictwa Stanów Zjedoczonych 9 CFR
  • sporzadzanie dokumentacji określonej w przepisach Federalnych Inspekcji Mięsa Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych 9 CFR
  • prowadzenie kontroli weterynaryjnej w handlu i wywozie produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym wystawianie wymaganych świadectw zdrowia
  • nadzorowanie i weryfikacja pracy urzędowych lekarzy weterynarii i personelu pomocnoczego
  • uczestnictwo w audytach przeprowadzanych przez FSIS
  • przeprowadzanie szkoleń lekarzy weterynarii i personelu pomocniczego w zakresie przepisów amerykańskich

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe lekarz weterynarii
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
  • znajomość obsługi komputera w środowisku MS Office;
  • certyfikat szkolenia z przepisów amerykańskich;
  • znajomość przepisów amerykańskich
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
13-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSPEKTOR OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa na okres próbny
Komenda Portu Wojennego
od 3360 zł
UoP brutto/mies.
Świnoujście
Szczecin

20-11-2020
od 3360 zł

Inspektor

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
Gryfice
Szczecin

03-11-2020

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Świdwinie
Świdwin
Szczecin

02-11-2020

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie
Szczecin

09-11-2020

Inspektor ds. administracyjno-technicznych

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski
Szczecin

20-11-2020

INSPEKTOR DS. REMONTOWO- BUDOWLANYCH/ Z-CA KIEROWNIKA DZ. TECHNICZNEGO

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa o pracę
Spółdzielnia Mieszkaniowa "METALOWIEC"
od 5000 zł
Szczecin

10-11-2020
od 5000 zł