Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik ds. wdrożeń i obsługi systemów vendingowych (branża przemysłowa)

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik ds. wdrożeń i obsługi systemów vendingowych (branża przemysłowa) - ITURRI Poland

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Stanowisko:Pracownik ds. wdrożeń i obsługi systemów vendingowych (branża przemysłowa)

Zakres obowiązków

  • Zdalne wsparcie Klienta,
  • Monitorowanie stanów magazynowych,
  • Obsługa automatów vendingowych,
  • Aktualizacja danych u klientów,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Wizyty robocze u Klienta,
  • Udział w procesie wdrożenia nowych projektów u Klienta.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows,
  • Znajomości programu Excel,
  • Zaangażowanie,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wykształcenie co najmniej średnie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą pracą z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Pracę z ciekawymi projektami w międzynarodowym środowisku
  • Dobrą atmosferę, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie i zdrowie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i wiele innych atrakcyjnych benefitów,
  • Inne świadczenia takie jak świeże owoce i soki.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ITURRI Poland

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ITURRI Poland Sp. z o.o. , Ul. Księdza Józefa Londzina 107 , 43-382 Bielsko-Biała , Polska, NIP: 547-028-80-24
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
13-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
27-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HYDROPURE POLSKA SP Z O O

Serwisant

Zawód: serwisant Rodzaj: praca dodatkowa
Lubliniec
20-10-2020

Serwisant

Racibórz
20-10-2020
Inter Trade Sp. z o.o.

PRACOWNIK SERWISU INSTALACJI PNEUMATYCZNYCH

Zawód: serwisant Rodzaj: praca stała
Czechowice-Dziedzice