Kasjer-sprzedawca

Detal-Mix Sp. z.o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Handlowiec

Umowa o pracę

Spółka Detal-Mix prowadząca sieć sklepów Delikatesy Centrum na terenie Rzeszowa poszukuje pracownika na stanowisko: kasjer- sprzedawca
Miejsce wykonywania pracy: Ul. Architektów 11, Rzeszów

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- wykładanie towaru
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
- aktualizacja cen
- obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej

Wymagania

dobra organizacja, pozytywne nastawienie, chęci do pracy, zaangażowanie i rzetelność, umiejętność pracy w zespole, książeczka sanitarna

Oferujemy

-umowę o pracę w systemie dwuzmianowym, pełen wymiar godzin
-przeszkolenie
-stabilną pracę
-ubezpieczenie PZU

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentacji aplikacyjnej następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Detal-Mix Sp. Z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Podwisłocze 30/1, 35-309 Rzeszów, moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Detal-Mix Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Podwisłocze 30/1, 35-309 Rzeszów".
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)