Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-13

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań w zakresie wytwarzania, obrotu i stosowania pasz oraz stosowania pasz leczniczych w gospodarstwach;
  • realizacja zadań w zakresie ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego;
  • nadzór gospodarstw w zakresie ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego;
  • wydawanie decyzji administracyjnych;
  • raportowanie wyników urzędowej kontroli pasz;
  • prowadzenie dokumentacji i sporządzanie sprawozdawczości.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne, rolnicze, zootechniczne, ochrona środowiska
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu - dotyczy wykształcenia weterynaryjnego
  • znajomość zagadnień związanych z aktualnymi regulacjami prawnymi dotyczącymi inspekcji weterynaryjnej
  • biegła znajomość obsługi pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Ośno Lubuskie
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
10-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
13-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inspektor ds. administracyjno-technicznych

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gorzowie Wielkopolskim
Gorzów Wielkopolski

20-11-2020

INSPEKTOR DS. REMONTOWO- BUDOWLANYCH/ Z-CA KIEROWNIKA DZ. TECHNICZNEGO

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa o pracę
Spółdzielnia Mieszkaniowa "METALOWIEC"
od 5000 zł
UoP brutto/mies.

10-11-2020
od 5000 zł

Inspektor weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie

09-11-2020

Inspektor nadzoru budowlanego ds. inspektor

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Miasto Zielona Góra
Zielona Góra

25-11-2020

SPECJALISTA OCHRONY/INŻYNIERII ŚRODOWISKA

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa na okres próbny
Środowisko Plus Kąkol i Pietrzak sp. j.
od 2600 zł

05-10-2020
od 2600 zł

INSPEKTOR DS TECHNICZNYCH I BUDOWLANYCH (ŻAGAŃ)

ŻAGAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2800 zł
Żagań

04-11-2020
od 2800 zł

Starszy inspektor weterynaryjny ds. ochrony zdrowia zwierząt, zwalczania chorób zakaźnych zwierząt,

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Żaganiu
Żagań

16-10-2020