Twoje wsparcie w rekrutacji

Programista SAP ABAP/Fiori

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

PRACA W BIURZE EDAG ENGINEERING POLSKA SP. Z O.O.

Oddział: Warszawa

Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów, oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 lokalizacjach 19 krajów, oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów i pomagamy im przemienić technologię w emocje. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko Programisty SAP w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie rozwoju programu SAP w kontekście obecnego projektu SAP S / 4HANA
  •  Tworzenie, projektowanie i wdrażanie zleceń rozwojowych SAP w wielomodułowej architekturze SAP
  •  Tworzenie i opracowywanie formularzy przy użyciu Adobe Forms Smartforms
  •  Przejęcie zadań programistycznych w środowisku SAP ABAP i Fiori / UI5
  •  Analiza błędów i dalszy rozwój systemu

Wymagania:

  •  Ukończone studia z informatyki, informatyki biznesowej lub odbyta praktyka zawodowa z porównywalnym doświadczeniem
  •  Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w programowaniu SAP (ABAP i Fiori)
  •  Znajomość modułów SAP, moduły z zakresu sprzedaży, kontrolingu, systemu projektowego będą dodatkowym atutem
  •  Doświadczenie we współpracy przy międzynarodowych projektach SAP
  •  Gotowość do podróżowania w ramach zarządzania projektami
  •  Dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
  •  Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestniczenie w kreowaniu strategii firmy
  • wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej i potencjału nowoczesnej technologii komputerowej
  • motywacyjne zasady wynagrodzenia, oparte na doświadczeniu i ocenie efektów realizowanych zadań
  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, kurs języka niemieckiego na miejscu w biurze, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu, spotkania integracyjne
  • przyjazną atmosferę w pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

 Administratorem danych osobowych jest:
EDAG Engineering Polska Sp. z o.o. , ul. Zygmunta Słomińskiego 4 , PL- 00-204 Warszawa, NIP: 5240303493
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  1. Opis i zakres przetwarzania danych

Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, który można wykorzystać do kontaktu elektronicznego. Jeśli użytkownik skorzysta z tej możliwości, dane wprowadzone do formularza zostaną nam przesłane i zapisane. Dane te zawierają: imię i nazwisko, adres e-mail i tekst Państwa wiadomość do nas

Ponadto, poniższe dane mogą być wprowadzane dobrowolnie przez Państwa: Firma, zwrot grzecznościowy, numer telefonu, ulica, numer domu kod pocztowy, miasto Państwo

W momencie wysłania wiadomości zapisywany jest również adres IP użytkownika i data i godzina rejestracji Państwa wpisu.

Poprzez wysłanie formularza uzyskuje się Państwa zgodę na przetwarzanie podanych informacji ramach procesu wysyłania i odsyła się do niniejszego oświadczenia o ochronie danych osobowych.

Alternatywnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem podanego adresu e-mail. W takim przypadku przechowywane będą dane osobowe użytkownika przesłane pocztą elektroniczną.

W tym kontekście nie ujawnia danych stronom trzecim. Dane te są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania nadesłanej korespondencji.

  1. Podstawa prawna przetwarzania danych

Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 p. 1 lit. a RODO, jeżeli użytkownik wyraził na to zgodę.

Podstawą prawną przetwarzania danych przekazywanych w trakcie wysyłania e-maila jest art. 6 p. 1 lit. f RODO. Jeżeli kontakt e-mail ma na celu zawarcie umowy, wówczas dodatkową podstawą prawną przetwarzania jest art. art. 6 p. 1 lit. b RODO

  1. Cel przetwarzania danych

Przetwarzanie danych osobowych z formularza kontaktowego służy nam tylko do przetwarzania informacji w nich podanych. W przypadku kontaktu drogą elektroniczną stanowi to również niezbędny i uzasadniony interes w przetwarzaniu danych.

Pozostałe dane osobowe przetwarzane podczas procesu wysyłania służą zapobieganiu niewłaściwemu wykorzystaniu formularza kontaktowego, oraz zapewnieniu bezpieczeństwa naszych systemów informatycznych.

  1. Okres przechowywania danych

Dane zostaną usunięte, gdy tylko przestaną być potrzebne do osiągnięcia celu, dla którego zostały zgromadzone. W przypadku danych osobowych z formularza kontaktowego oraz tych, które zostały wysłane pocztą elektroniczną, ma to miejsce w przypadku, gdy dana konwersacja z użytkownikiem została zakończona. Konwersacja zostaje zakończona, jeżeli na podstawie okoliczności można wywnioskować, że fakty, o których mowa, zostały ostatecznie wyjaśnione.

Dodatkowe dane osobowe zgromadzone podczas wysyłania zostaną usunięte w dniu 31.12.2020.

  1. Możliwość sprzeciwu i usunięcia danych

Użytkownik ma w każdej chwili możliwość odwołania swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli użytkownik skontaktuje się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, może w każdej chwili sprzeciwić się przechowywaniu jego danych osobowych. W takim przypadku konwersacja nie będzie kontynuowana.

Wszystkie dane osobowe przechowywane w trakcie kontaktowania się z nami zostaną w tym przypadku usunięte.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
09-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
08-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)