Twoje wsparcie w rekrutacji

Automatyk - Hardware

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów, planowaniu fabryk oraz optymalizacji procesów dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Zakres obowiązków:

  • wykształcenie wyższe techniczne np. automatyk, mechatronik lub elektrotechnik, zaletą byłoby doświadczenie w obszarze automatyki;
  • doświadczenie branżowe zarówno w przemyśle jak i środowisku motoryzacyjnym;
  • dobra znajomość obsługa EPLAN P8;
  • mile widziana znajomość aplikacji EPLAN Cogineer, SIEMENS Sizer i / lub SISTEMA;
  • pewność siebie, wysokie zaangazowanie, elastyczność jak i umiejętność pracy w zespole;
  • zorientowanie na cel, umiejętność samodzielnej pracy, umiejętności komunikacyjne;
  • znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do podróży służbowych.

Wymagania:

  • opracowywanie koncepcji automatyzacji opartych na założeniach Przemysłu 4.0;
  • planowanie i projektowanie koncepcji automatyki dla systemów w środowisku przemysłowym i motoryzacyjnym;
  • projektowanie schematów obwodów elektrycznych, elektrotechnicznych, planów zacisków i wykazów części dla zautomatyzowania linii produkcyjnych,
  • kwantyfikacja funkcji bezpieczeństwa za pomocą SISTEMA;
  • projektowanie napędów elektrycznych z wykorzystaniem SIEMENS Sizer;
  • wdrożenie i pomoc w uruchomieniu instalacji u klienta (w kraju i za granicą).

Oferujemy:

  • umowa o pracę, zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • pracę przy interesujących projektach w branży motoryzacyjnej i przemysłowej;
  • wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • sprecyzowane zasady awansu zawodowego, oparte na doświadczeniu i ocenie efektów realizowanych zadań;
  • motywacyjne zasady wynagrodzenia, zależne od doświadczenia i oceny realizowanych zadań;
  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu, spotkania integracyjne;
  • przyjazną atmosferę w pracy.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
EDAG Engineering Polska Sp. z o.o. , ul. Zygmunta Słomińskiego 4 , PL- 00-204 Warszawa, NIP: 5240303493
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
09-10-2020
Oferta wygasa w dniu:
08-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AUTOMATYK

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
CIEPŁOWNIA ŚREM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4200 zł
UoP brutto/mies.
Śrem
Poznań

06-08-2020
od 4200 zł

AUTOMATYK

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich "LACPOL" Sp. z o.o.
od 3200 zł
Wolsztyn
Poznań

24-09-2020
od 3200 zł

AUTOMATYK

P.P.U.H. SCORPION
od 4500 zł
Rozdrażew
Poznań

20-10-2020
od 4500 zł