Twoje wsparcie w rekrutacji

Praca biurowa z językiem niemieckim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-22

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

-Codzienny kontakt z dostawcami w celu wyjaśniania wątpliwości dotyczących księgowań
-Wprowadzanie danych do systemu
-Archiwizowanie dokumentów
-Administracyjne wsparcie biura
-Wystawianie i księgowanie faktur

Wymagania:

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
-Chęć rozwoju i poszerzenia wiedzy w obszarze finansów/księgowości
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2)

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

-Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych
-Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
-Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidulanych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy
-Konkurencyjne wynagrodzenia
-Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów
-Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, vouchery,.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
08-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
22-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)