Twoje wsparcie w rekrutacji

Technik Farmaceutyczny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-22

Ogłoszenie na stanowisko Technik Farmaceutyczny - Dr.Max Sp. z o. o.

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –

lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci-  najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy

potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Zatrudnimy technika farmaceutycznego na etat do Ostrowi Maz.

Szukamy również osób chętnych na umowę zlecenie.

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Obowiązki:

  • Wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Realizacja celów sprzedażowych apteki
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Oczekujemy:

  • Wykształcenie: Technik farmaceutyczny
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • Duże zaangażowanie w kontakty międzyludzkie
  • Otwartość, profesjonalizm
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Czekają na Ciebie:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS
Prywatna opieka lekarska - LuxMed
Karta Multisport Plus
Szkolenia zawodowe i personalne
Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
Dodatki świąteczne oraz do urlopu
Inicjatywy wspierające ekologię
Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zawód:
Farmaceuta
Miejsce pracy:
Ostrów Mazowiecka
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
08-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
22-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HR Contact

Magister Farmacji Ożarów Mazowiecki

Zawód: farmaceuta Rodzaj: umowa o pracę
HR Contact
HR Contact
Rekrutacja online
Ożarów Mazowiecki

23-10-2020