Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2024

MAGAZYNIER również do przyuczenia

HERSTER
  • Legnica, dolnośląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Agencja Pracy HERSTER poszukuje dla swojego Klienta MAGAZYNIERA

miejsce pracy: Legnica

opis stanowiska pracy:
- kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych/wydawanych
produktów
- utrzymanie magazyniu w należytym porządku
- prowadzenie dokumentacji magazynowej

wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe
- doświadczenie na magazynie mile widziane, ale niekonieczne
- sumienność, umiejętność pracy w zespole

oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę BEZPOŚREDNIO
W FIRMIE KLIENTA
- BOGATY PAKIET SOCJALNY
- MOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W DARMOWYM SZKOLENIU
NA WÓZKI WIDŁOWE

Kontakt:, Plac Wolności 4, pokój 105,
59-220 Legnica.

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę dopisać:
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W BIEŻĄCEJ REKRUTACJI:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER Dominika Radomska, w celu realizacji niniejszej
a także przyszłych rekrutacji i wynikającego z niej zatrudnienia, a także na przekazanie moich danych firmie/firmom dla których rekrutacja jest prowadzona. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”.
Więcej o polityce prywatności na