Sprzedawca-stoisko mięsne

Detal-Mix Sp. z.o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Handlowiec

Umowa o pracę

Sieć Sklepów Delikatesy Centrum przyjmie do pracy w Rzeszowie na stanowisko: sprzedawca- stoisko mięsne
przy ul. Architektów w Rzeszowie.
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: Obsługę stoiska mięsnego, sprzedaż wędlin i mięs. Obsługa klienta. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wydawanie towaru i dbanie o jego świeżość.

Nasze wymagania:
•gotowość do pracy w różnych porach dnia( praca na dwie zmiany) oraz w różne dni tygodnia
(także w soboty i niedziele)
•gotowość do pracy fizycznej
•rzetelność i uczciwość
•łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
•doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania

*ważna książeczka sanepidowska
*chęci do pracy
Dyspozycyjność ( praca w systemie dwuzmianowym w godzinach : 6:00- 14:00, 14:00-22:00 )

Opis stanowiska:
*układanie towaru w gablotach
*przyjmowanie dostaw
*prace porządkowe na stanowisku pracy.

CV prosimy przesyłać na adres: @
Dodana
Wygasa (za 5 dni)

Podobne oferty pracy