Pracownik biurowy na pół etatu dla studenta !!!

Klaver
  • Częstochowa, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pracownik biurowy ½ etatu

Zadania:

- tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych
- zarządzanie stroną internetową
- zawieranie umów z kandydatami
- przedstawianie aktualnych ofert pracy i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (również w j. angielskim lub niemieckim)
- planowanie i zarządzanie projektami rekrutacyjnymi
- administrowanie i zarządzanie bazą danych kandydatów
- współpraca z zagranicznymi agencjami pracy oraz budowanie trwałych relacji z pracownikami i partnerami biznesowymi
- współpraca z resztą zespołu
- pomoc w pracach administracyjnych

Wymagania :

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w call center
- Znajomość obsługi urządzeń i programów komputerowych (pakiet MS Office)
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- zaangażowanie w powierzone zadania i otwartość na nowe pomysły

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i zainteresowała Cię praca w naszym zespole to zapraszamy do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)