SPECJALISTA HR

Zakres obowiązków:

Sporządzanie bieżących oraz cyklicznych raportów i analiz.
Bieżąca obsługa pracowników.
Koordynacja przepływu dokumentów kadrowych.
Udział w projektach HR miękki.

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania:
Pracodawca wymaga wobec kandydatów do pracy minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego.
Wymagana znajomość metody rekrutacji Assessment Center oraz narzędzia do oceny kompetencji Development Center.
Kandydat do pracy powinien wykazywać się dobrą znajomością języka angielskiego lub języka niemieckiego.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
od 5 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Władysława Jagiełły 40, 13-200 Działdowo, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
HEINZ-GLAS DZIAŁDOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Działdowo
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
14-07-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa na okres próbny
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "GRALBET" Sp.z o.o.
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Gralewo-Stacja
Działdowo

15-01-2021
od 3500 zł

POMOC KADROWEJ

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
Żuromin
Działdowo

20-01-2021
od 1440 zł

od 3800 zł
Smolniki
Działdowo

11-01-2021
od 3800 zł

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC/PRACOWNIK BIUROWY

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
TKANINTEX Sp. z o.o. W-wa O/Iława
od 3500 zł
Iława