Kierownik robót budowlanych/elektrycznych/brygadzista

P.H.U TELSAT

Budowlaniec

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Szczecin - na odcinku Kijewo Podjuchy - Kołbaskowo.

UWAGA

Oferta dotyczy dwóch stanowisk - Kierownika robót elektrycznych i brygadzisty (specjalista elektryk - fachowiec w zakresie budowy przyłączy NN). Mamy 4 stanowiska pracy.

Zakres obowiązków:

· bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
· koordynowanie i rozdział robót na powierzonym terenie,
· planowanie prac oraz zapotrzebowani materiałowych

Oczekiwania wobec kandydatów

- wykształcenia wyższego o profilu budownictwo lub specjalności elektryczne lub telekomunikacyjne - mile widziane,
- dla brygadzisty wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - korelujące z zagadnieniami budowlanymi
· posiadania uprawnień do kierowania robotami - mile widziane
· minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót/ brygadzisty.
- biegłej obsługi komputera (MS Office, MS Project, AutoCAD).
- wynagrodzenie jest adekwatne do zaangażowania czasu i zakresu odpowiedzialności materialnej i zawodowej. Nie chodzi o firmowanie przedsięwzięcia a o czynny zaangażowany istotny udział w realizacji na miejscu realizacji prac - praca w wymagającym zespole, odpowiedzialność za ludzi w dyspozycji.

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych jest P.H.U TELSAT Grzegorz Kawka 72-300 Gryfice Jana Dąbskiego 1A, NIP: 8570206286. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)