Twoje wsparcie w rekrutacji

R&D Manager - Food

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-19

SERUM Doradztwo organizacyjne i HR

Aktualnie dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej z siedzibą na południu Polski, od lat odnoszącej sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim (okolice)

Zakres obowiązków:

Najważniejsze zadania na tym stanowisku to:

  • Rozwój nowych produktów od pomysłu do gotowej produkcji,
  • Tworzenie nowych i ulepszonych receptur i procesów,
  • Organizacja prób technologicznych i stała ścisła współpraca z działem produkcji,
  • Przygotowywanie próbek dla klientów, zapewnienie wsparcia dla marketingu i sprzedaży,
  • Wspólna praca na rzecz marek producenta i marek własnych,
  • Ocena surowców, serii próbnych, jakości wyrobów, i końcowych wdrożeń,
  • Zarządzanie cyklem życia produktów, recepturami, analiza kluczych wskaźników,
  • Prowadzenie projektów w ramach różnych technologii, procesów i celów biznesowych,
  • Monitorowanie konkurencji i trendów na rynku żywieniowym,
  • Organizacja pracy kilkuosobowego zespołu i jego stały rozwój.

Wymagania:

Idealnego kandydata lub kandydatkę cechuje:

  • Biznesowe i partnerskie podjeście do wykonywanych zadań,
  • Autentyczna pasja kulinarna, kreatywność, ciekawość i dążenie do celu,
  • Doświadczenie w tworzeniu nowych produktów od pomysłu do gotowego wyrobu,
  • Umiejętność kierowania zespołem i współpracą z wieloma działami w organizacji,
  • Znajomość branży, sposobów badania jakości i zaplecza laboratoryjnego,
  • Znajmość surowców, dostawców, różnych technologii oraz zasad kalkulacji kosztów,
  • Pożądane 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dużej firmie produkcyjnej,
  • Umiejętności piekarnicze, techniczne i organizacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office,
  • Gotowość do pracy w niewielkiej miejscowości w okolicach Oświęcimia.

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej finansowo i szybko rozwijającej się organizacji,
  • Otwartość na proponowane rozwiązania i metody pracy,
  • Możliwość ukształtowania własnego zespołu,
  • Ciekawe projekty i dalszy rozwój w gronie menedżerskim,
  • Dobrą atmosferę i partnerskie relacje,
  • Zatrudnienie na podstawie stałej umowy B2B lub na etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające realne sukcesy,
  • Komfortowe biuro i benefity do uzgodnienia.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Oświęcim
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
05-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
19-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. Sp. k.

Koordynator Sklepów - Kupiec

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Żywiec
Oświęcim

13-10-2020

Manager Zespołu

Zawód: manager Rodzaj: praca stała
Klient portalu

POLECANA
Kraków
Oświęcim