ANALITYK DZIAŁ ANALIZ FINANSOWYCH Łódź

PMSolutions
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

ANALITYK
DZIAŁ ANALIZ FINANSOWYCH
Łódź
Praca w Banku (dział wewnętrzny) - umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
Brak okresu próbnego - umowa długoterminowa
Wynagrodzenie: 5000 brutto

Zapewniamy pełen pakiet szkoleń wprowadzających.

ZADANIA:
Działania operacyjne, weryfikowanie danych finansowych, praca na dużych zbiorach danych

weryfikacja danych finansowych w Excel i SQL

WYMAGANIA:
Wykształcenia wyższego mile widziane kierunki: matematyka, finanse i rachunkowość,

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – min B2

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w Banku w Łodzi
Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających oraz szerokie możliwości rozwoju,
Pakiet benefitów obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, bilety do kina, kartę lunchową i inne,
Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego

Praca w trybie stacjonarnym lub zaocznym (konieczna lokalizacja na terenie woj.łódzkiego)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na @

z dopiskiem „Analityk - Łódź”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”
Dodana
Wygasa (za 5 dni)