Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Fotograf, filmowiec

Panorama Morska
  • Postomino, zachodniopomorskie pow. sławieński

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Zakres obowiązków:
tworzenie projektów graficznych i ich realizacji
przygotowanie materiałów do druku
graficzna obróbka zdjęć
obsługa Studia fotograficznego (nadruki na kubki, koszulki metodą sublimacji)
Montowanie śmiesznych/ kreatywnych filmików video
Filmowanie (np. animacji odbywających się podczas pobytów)
Fotografowanie gości resortu, animacji, imprez okolicznościowych
Obróbka zdjęć
Tworzenie pamiątek ze zdjęciami

Wymagania

znajomość min. jednego z programów: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel Draw, programu do obróbki filmów,
zmysł estetyczny
kreatywność
dyspozycyjność, samodzielność

Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
regulowane godziny pracy
atrakcyjne zarobki
praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
praca stała od zaraz

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz
dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami