Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-07

Ogłoszenie na stanowisko Konstruktor - conTeyor Poland Sp. z o.o.

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Stanowisko:Konstruktor

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej prototypowej i seryjnej
  • Ewaluacja prototypów
  • Ciągłe udoskonalanie projektowanych produktów pod względem funkcjonalności i kosztów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o specjalności mechanicznej)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi programów CAD (AutoCad, mile widziana znajomość NX)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora (mile widziane w branży motoryzacyjnej, przy projektowaniu pojemników metalowych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Obowiązkowość i systematyczność
  • Samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (możliwość częściowej pracy zdalnej)
  • Pracę w ambitnym, zaangażowanym i międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne warunki finansowe z pakietem dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe)
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
23-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
07-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MOTO WEKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI

Konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała

19-10-2020
MEDROS Sp. z o.o.

KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

POLECANA
Kobielice

19-10-2020 POLECANA
Hutchinson Poland

Konstruktor (z możliwością przyuczenia)

POLECANA
Żywiec

01-10-2020 POLECANA
Sabaj System Sp. z o.o.

Technolog CNC - Konstruktor

POLECANA
Kraków

06-10-2020 POLECANA
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Konstruktor

Kędzierzyn-Koźle

15-10-2020

KONSTRUKTOR ODZIEŻY

Zawód: konstruktor Rodzaj: praktyka
TXM SA
Zabierzów

15-10-2020