Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent Administracji Międzynarodowej z niemieckim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-05

Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Współpraca z działami międzynarodowymi,
  • Codzienne zarządzanie danymi w języku obcym,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego,
  • Sporządzanie raportów dziennych i tygodniowych,
  • Drobne tłumaczenia na potrzeby działu

Wymagania:

Wymagania:

  • Biegły niemiecki i komunikatywny angielski,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności społeczne,
  • Dokładność w wykonywaniu poleconych zadań.

Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • Codzienny kontakt z językami obcymi,
  • Umowa o pracę i pakiet benefitów w tym karta sportowa i prywatna opieka medyczna,
  • Jasna ścieżka kariery;
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
21-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
05-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
H&S Biuro Rachunkowe s.c.
Sokołów Podlaski
Warszawa

12-10-2020