Twoje wsparcie w rekrutacji

Kosmetolog

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-23

BACHLEDA HOTEL sp. z o.o.

Bachleda Hotel sp. z o.o. Hotel Mercure Kasprowy słynie z luksusu i fantastycznego widoku na tatrzańską panoramę, daje nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku i relaksu.

Nowoczesne, kompleksowe SPA zatrudni  KOSMETOLOGA

Miejsce pracy: Zakopane

Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

Do obowiązków zatrudnionego należeć będzie:

  • podejmowanie Klientów
  • przeprowadzanie badania potrzeb w zakresie zabiegów kosmetycznych, wskazań i przeciwskazań do zabiegów, w zakresie doboru kosmetyków do pielęgnacji domowej
  • wykonywanie zabiegów oferowanych w SPA
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo we wszystkich szkoleniach organizowanych przez Pracodawcę z zakresu: zabiegów, sprzedaży, obsługi Klienta.
  • składanie zamówień i ich koordynowanie
  • obsługa systemów rezerwacji Klienta, elektronicznego systemu kontroli wejścia/przejścia
  • pomaganie w obsłudze Klientów korzystających ze stref Aqua i Saun (wydawanie ręczników i ich przeliczanie, wydawanie kart dostępu, etc)
  • obsługa programu exel w zakresie pomocy w koordynowaniu pracą SPA (grafiki, prowizje)

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – kosmetolog
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • umiejętność badania potrzeb Klienta SPA
  • otwartość na pracę z Klientem – odbiorcą usług SPA
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i wiadomości z zakresu kosmetologii, dermatologii, higieny życia
  • bardzo dobra znajomość minimum języka angielskiego
  • umiejętność odnajdywania się w systemie multitasking i pracy pod presją czasu
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie z procedur oferowanych w SPA
  • przeszkolenie w zakresie technik sprzedaży
  • przeszkolenie w zakresie obsługi systemów rezerwacji, kontroli przejścia, etc
  • bardzo dobre warunki pracy z opcją wyżywiania
  • systemy motywacyjne
  • wynagrodzenie podstawowe, prowizyjne oraz premie za zadania specjalne
Zawód:
Kosmetolog
Miejsce pracy:
Zakopane
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-10-2020
Oferta wygasła w dniu:
23-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Zawód: kosmetolog Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1360 zł
UoP brutto/mies.
Kraków
Zakopane

20-10-2020
od 1360 zł

od 2295 zł
Kraków
Zakopane