Instruktor zajęć edukacyjnych w SIEMACHA Spot Kielce

Stowarzyszenie SIEMACHA
  • Kielce, świętokrzyskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Poszukujemy WYCHOWAWCY – INSTRUKTORA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH (do pracy z dziećmi i młodzieżą).
Nasz wymarzony kandydat, przyszły wychowawca spełnia następujące warunki: wymagane wykształcenie wyższe (min. licencjat ), mile widziane kierunki matematyczno-przyrodnicze, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi lub ukończonym kursem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej lub studiami podyplomowymi z zakresu pedagogiki, psychologii, pracy socjalnej, pracy z rodziną Mile widziane są dodatkowe kursy, szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem, nowoczesnych form edukacji oraz udział w wolontariatach, akcjach społecznych, projektach edukacyjnych itp. Atutem są również dodatkowe umiejętności, ciekawe zainteresowania i pasje, którymi można podzielić się z naszymi wychowankami Ponadto, nie mniej ważne jest, aby był: radosny, odważny i posiadał silną osobowość kreatywny i zaciekawiony swoją pracą samodzielny i zaradny odpowiedzialny i słowny elastyczny i otwarty na współpracę z innymi Członkami Zespołu

Jakie zadania stoją przed Tobą?

- prowadzenie systematycznych zajęć edukacyjnych dla naszych wychowanków (zajęcia edukacyjne, pomoc w nauce, warsztaty edukacyjne itp.) jesteśmy też otwarci na Twoje propozycje i pomysły zgodne z zainteresowaniami i talentami
- praca wychowawcza z wychowankami, rozwiązywanie trudnych wychowawczo sytuacji, wspieranie wychowanków z różnych kryzysach współpraca z instytucjami wspierającymi rodzinę (MOPS, szkoły itp.) oraz rodzicami wychowanków
- organizacja warsztatów, zdarzeń, wyjść weekendowych, turnusów feryjnych i wakacyjnych realizujących cele wychowawcze ośrodka, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

CO OFERUJEMY?

Pracę w młodym, dynamicznym zespole. Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych. Możliwość udziału w nietuzinkowych projektach. Superwizję pracy. Współpracując z nami zapoznasz się z metodami pracy w nowoczesnej organizacji pozarządowej, a przede wszystkim przekonasz się co to znaczy pracować z pasją i misją. Umowę o pracę na cały etat (w godz. 13.00 - 19.00, w czasie wolnym od szkoły 9-17)

KIM JESTEŚMY?

Od 2010 roku prowadzimy specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego dla 140 dzieci i młodzieży z Kielc- SIEMACHA Spot przy Galerii Korona. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Naszej pracy przyświeca motto "Potrzebna cała wioska, aby wychować jedno dziecko". Jeśli zatem jesteś gotowy/a pracować z zaangażowaniem, zespołowo i brać odpowiedzialność za swoje działania, to zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)