Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Specjalista ds. obsługi klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-30

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasza Firma ciągle się rozwija.

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych w Polsce a ponad 20 lat doświadczenia daje nam przewagę w sprzedaży usług edukacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rekrutacji słuchaczy do szkół, w tym prowadzenie telefonicznych akcji wychodzących
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Obsługiwanie słuchaczy zgodnie ze standardami firmy
  • Prowadzenie dokumentacji sekretariatu szkoły

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z ludźmi
  • Odwaga w kontaktach osobistych i telefonicznych
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Nastawienie na cele sprzedażowe
  • Wielozadaniowość
  • Dyspozycyjność w godzinach 9-17 oraz w wybrane soboty

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość korzystania z pakietów szkoleń
  • Pakiet benefitów - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy innych możliwości rozwoju
Zawód:
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
Raszyn
Warszawa

23-09-2020
Żak

Żak
Żak
Piaseczno
Warszawa

07-10-2020
Żak

Żak
Żak
Legionowo
Warszawa

19-10-2020
ADREAMS

Doradca Klienta

ADREAMS
ADREAMS
Wyszków
Warszawa

20-10-2020

PRAC.DS. OBSŁUGI KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP