Twoje wsparcie w rekrutacji

Technolog Procesów Produkcyjnych ( branża spożywcza )

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-10-02

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej ( dania gotowe) oszukuje kandydata na stanowisko:

Technolog Procesów Produkcyjnych

Miejsce pracy: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Analiza procesów produkcyjnych
  • Optymalizację czasu pracy maszyn
  • Otymalizację wykorzystania surowca
  • Poprawienie efektywności produkcji
  • Definiowanie procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji
  • Przeprowadzanie audytów procesowych na produkcji
  • Przeprowadzanie szkoleń dotyczących wybranych procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze optymalizacji procesów produkcji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym ( spożywczym)
  • Wykształcenie wyższego kierunkowego ( Technologa Żywności, Technologia Spożywcza)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie (długotrwałą współpracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia swoich kompetencji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
18-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
02-10-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.

Technolog procesu wytwarzania (rozdmuch)

Zawód: technolog Rodzaj: praca stała
Nowy Dwór Mazowiecki
Warszawa

13-10-2020

Technolog ds. żywienia zwierząt

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
Foodjobs
Sokołów Podlaski
Warszawa

14-10-2020